HISTORICKÉ MATERIÁLY  PROJEKTY  REALIZACE STAVEB  ZAHRADY A KRAJINA  O NÁS  KONTAKTY  OBCHODNÍ PODMÍNKY  VÝKUP  LETÁK
 
 
 

Dobrý den,

  Dobrý den, Naše společnost se zabývá širokou škálou prací a dodávek pro tradiční stavby a památky, případně prací s přírodními stavebními materiály, které mají vzhled nebo vlastnosti tradičních materiálů. Všechny tyto materiály a konstrukce se dají používat i do novostaveb, včetně staveb střídmých, minimalistických. Většinou si na nich lidé cení krásu a stopy ruční řemeslné výroby, případně letitou patinu. Jedná se především o tyto oblasti činnosti:

  • HISTORICKÉ MATERIÁLY, NÁKUP A PRODEJ
  • NÁVRHY A PROJEKTY INTERIÉRŮ A BUDOV, VČETNĚ KONZULTAČNÍ ČINNOSTI
  • NÁVRHY ZAHRAD A KRAJINNÝCH ÚPRAV
  • REALIZACE STAVEB SE ZAMĚŘENÍM NA STAVBY TRADIČNÍ

  • V našem eShopu HISTORICKÉ MATERIÁLY najdete stovky položek autentických historických použitých stavebních materiálů, které po vykoupení ze staveb dožilých nebo rekonstruovaných dále prodáváme nebo zabudováváme. Výjimečně se může jednat o nové repliky takových materiálů či výrobků, ale pak je to zřetelně u daného výrobku vyznačeno.

    Nejedná se o běžný eShop, kde přímo zboží koupíte, ale o jeho modifikaci, kdy stisknutím tlačítka DOTAZ NA ZBOŽÍ / REZERVACE zboží rezervujete, a následně je potřeba v osobním např. telefonickém nebo e-mailovém kontaktu dohodnout jeho balení a způsob přepravy (jedná se většinou o věci těžké nebo rozměrnější) a nejpozději do 14 dnů pak zboží uhradit jedním ze zvolených způsobů. Zboží máme většinou uskladněné na našem skladě ve Škvorci, okres Praha-východ, asi 30 km východně od centra Prahy. Provozovna je v areálu zámeckého dvora, tzv. Nového zámku v centru městyse Škvorec a funguje i jako stálý kamenný obchod. Po dohodě zde materiály upravujeme, čistíme, restaurujeme apod.